Jak się zabrać za edukację finansową dzieci? Jako tata 2 córek też sobie zadawałem to pytanie! Sama wiedza o finansach nie wystarczy, trzeba ją przede wszystkim odpowiednio przekazać. Ania podjęła się szukania odpowiednich sposobów i testowania ich na swoich dzieciach, o czym można przeczytać na moim blogu. Dzięki jej artykułom, napisanym jasno i ciekawie, ja i moi czytelnicy mamy do dyspozycji solidny arsenał sprawdzonych pomysłów.

Współpracę z Anią oceniam bardzo wysoko. Jest solidna, rzetelna, szybko się uczy. Chętnie podsuwa ciekawe pomysły i wyłapuje błędy. Potrafi jasno się komunikować, jest samodzielna i zaangażowana. Polecam!

Marcin Iwuć, autor bloga Finanse Bardzo Osobiste 

Zanim rozpocząłem konsultacje finansowe, zastanawiałem się nad ich formą i zawartością merytoryczną - nie wiedziałem, czego się spodziewać. Okazało się, że każde spotkanie jest mobilizacją do przeanalizowania sytuacji finansowej, szukania oszczędności i rozwiązań. Nie odkładam już tego tematu na później, ale zajmuję się nim na bieżąco. Zmieniło się moje ogólne nastawienie do pieniędzy - mam wrażenie, że mam nad nimi większą kontrolę. Cieszę się, że mogłem uporządkować strefę finansową dzięki pomysłom zaproponowanym na konsultacjach. Zdecydowanie polecam!

Maciej Łukaszuk